Agent vanzari B2B

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Green Revolution își mărește departamentul de Vânzări cu un Sales Representative.

Candidatul potrivit:
  • Studii superioare finalizate
  • Experientă de minimum 2 ani pe un post similar (vanzari B2B)
  • Cunoștințe solide de limba engleză (scris, vorbit)
  • Cunoștințe solide MS Office
  • Persoană organizată, analitică, responsabilă
  • Bun management al timpului și capacitate de prioritizare
  • Abilități excelente de comunicare, convingere, negociere
  • Capacitatea de a învăța despre industrii noi
  • Fire pozitivă și creativă

Descrierea jobului

Atribuții:
  • Prospectarea pieței și identificarea de noi clienți
  • Negocierea și semnarea contractelor
  • Realizarea unui raport lunar de vânzări
  • Vânzarea serviciilor companiei către clienții B2B
  • Atingerea targetului de vânzări agreat
  • Colaborează cu alte departamente (Comunicare, Management etc.)

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv
  • Comision în funcție de performanță
  • Program flexibil
  • Oportunități de învățare
  • Oportunități de avansare

Hai să ne cunoaștem!

Organizatie non-guvernamentala de ecologie urbana din Romania.
Asociatia Green Revolution pune in practica masurile ce stau la baza construirii unui oras verde, iar membrii ei si-au propus sa schimbe lucrurile pe termen lung.
Publicat 1 nov. 2021 Expiră 1 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos