Agent vanzari AR,BH,TM

Oraș de lucru
Arad, Oradea și alte 1
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Profilul candidatului:
Spirit comercial dezvoltat;
Orientare catre client;
Bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
Abilitatea de a identifica nevoile clientilor si de a construi parteneriate;
Experienta in vanzari consultative;
Disponibilitate pentru activitatea operativa, de teren;
Persoana pozitiva, orientata catre rezultate;
Studii superioare;
Cunostinte de operare MS Office;
Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Gestioneaza portofoliul de client;
Indeplineste planul de vanzari in zona alocata;
Identifica oportunitati pentru cresterea comenzilor si solutii pentru dezvoltarea afacerilor cu clientii sai;
Dezvolta si mentine relatiile cu clientii existenti si atrage clienti noi;
Asigura incasarea in termenul stabilit a facturilor de vanzare catre clienti;
Implementeaza in piata politicile de marketing ale companiei;
Intocmeste rapoarte de activitate zilnice si lunare;

SC SIEBENBURGISCHES NUGAT SRL, compania in jurul careia s-a format SN DECO Group, comercializeaza produse de amenajari si decoratiuni interioare (perdele, draperii, tapet, galerii perdele, sine tavan, tavan si baghete de polistiren, covorase de baie, covorase de intrare, prosoape, lenjerii de pat). O mare parte din aceste produse sunt fabricate in locatiile proprii de productie situate in judetul Sibiu. Produsele sunt comercializate prin marile lanturi de magazine de bricolaje cum sunt Dedeman, Hornbach, Leroy Merlin dar si prin clienti revanzatori din domeniul decoratiunilor interioare si prin propriile showroom-uri. De asemenea dispune de propria divizie de productie de usi si ferestre de termopan.
Mai multe detalii gasiti pe site-ul nostru, www.sndeco.ro

Publicat 22 mai 2022 Expiră 21 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos