Publicat 10 Ian 2019 | Expiră 10 Feb 2019

AGENT VANZARI /AGENT DISTRIBUTIE BUCURESTI (VOLUNTARI)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- experienta in vanzari min. 3 ani in piata FMCG
- experienta min. 1 an in functia de agent vanzari , portofoliu de clienti in zonele specificate (avantaj)
- cunostinte legate de activitatea de vanzare
- cunostinte comerciale,abilitati de negociere si de comunicare
- capacitate de planificare, organizare si coordonare
- persoana dinamica, cu feeling comercial, focusata pe rezultate;
- persoana responsabila, capabila sa respecte instructiuni verbale si scrise;
- seriozitate, spirit de initiativa
- cunostinte tableta sau palm
- carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- cresterea distributiei in zona alocata in concordanta cu politica comerciala
- propuneri si plasari in magazine
- implementarea promotiilor de trade marketing si marketing in piata
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti
- contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia
- promovarea produselor firmei la client
- realizarea targetului de vanzari lunar si a targetului de incasari
- raspunde de corectitudinea si acuratetea datelor transmise
- trimite la timp informatiile/datele solicitate de seful direct sau alte departamente
- participa activ la actiunile de culegere a informatiilor despre clienti, concurenta
- monitorizare si raportare prezenta, mercantizare, preturi, promotii, activitate competitie
- gestionarea materialelor promotionale si urmarirea implementarii acestora in zona alocata

Oferim:
- pachet salarial competitiv
- masina de serviciu
- telefon mobil

Suntem o companie care are ca principal obiect de activitate comertul in regim de distributie a produselor proprii cat si a produselor importate. Ca urmare a peste 20 de ani de activitate am capatat experienta si abilitatea de a anticipa nevoile consumatorilor.

Expirat
AGENT VANZARI /AGENT DISTRIBUTIE BUCURESTI (VOLUNTARI)  -  SC SENIC COM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles