Publicat 16 Ian 2016 | Expiră 17 Feb 2016

AGENT VANZARI ACOPERISURI DIN TIGLA METALICA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare (reprezinta un avantaj studiile in domeniul tehnic)
- Cunostinte in domeniul comercializarii si al utilizarii materialelor de constructii
- Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata (constructori, revanzatori, clienti finali, etc) ;
- Prospectarea pietei si promovarea si ofertarea produselor companiei (ACOPERISURI DIN TIGLA METALICA SI ACCESORII)
- Negocierea conditiilor de livrare, modalitatilor de plata, termenelor de livrare si de plata, respectand procedurile firmei;
- Analizarea cerintelor clientilor si acordarea consultantei privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare;
Beneficii:
- Venituri motivante, masina si telefon de serviciu
- Mediu de lucru profesionist
- Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei
- Training inclus

În cazul în care considerați că îndepliniți cerințele de mai sus și sunteți interesat/ă de acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. pe adresa de e-mail vasile_sirghi@yahoo.com.

Expirat
AGENT VANZARI ACOPERISURI DIN TIGLA METALICA  -  SC MARIOX COM SRL