Publicat 30 Iul 2020 | Reactualizat 27 Aug 2020 | Expiră 30 Aug 2020

Agent vânzări birou - Galați

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce căutăm?
O persoană energică și căreia îi place să relaționeze cu ceilalți,
care să aiba înclinații tehnice și să poată lucra autonom,
să aibă cunostințe Microsoft Office cel puțin de nivel mediu (Word, Excel, Outlook),
și, nu în ultimul rând, să găsească motivație și interes în a se dezvolta în vânzări

Descrierea jobului

Ce va face noua colegă/ noul coleg?

Asigură activitățile legate de procesul de vânzare: circuitul informațiilor, înregistrarea corectă a datelor, întocmirea documentelor interne, actualizarea unor situații/baze de date.
Relaționează cu clienții interni și externi.

Beneficii
Salariu motivant și prime periodice
Tichete de masă
Cooptarea în proiecte pentru dezvoltarea aptitudinilor

Prezentă de peste 20 de ani în comerțul și procesarea de produse metalurgice, MAIRON Galați SA este una din cele trei companii românești, marca MAIRON. Echipa noastră, care depășește 700 de membrii, împreună cu echipa extinsă a partenerilor de afaceri i-au câștigat și consolidat o poziție importantă grupului MAIRON în piața de profil.

Împreună performăm într-un parteneriat pe termen lung.

Expirat
Agent vânzări birou - Galați  -  MAIRON

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles