Agent turism

SC DAL Travel SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- abilităţi de comunicare, seriozitate, iniţiativă
- atitudine pozitivă şi orientată către client
- capacitate de dialogare
- răbdare şi spririt de lucru în echipă
- opţiunea de a lucra într-un mediu profesional în care se învaţă tot timpul ceva nou
- cunoştinţe de limba engleză la nivel avansat
- creativitate, organizare, seriozitate, atenţie la detalii
- respectarea termenelor limită
- orientare către eficiență / rezultate
- capacitate de auto-organizare şi stabilire a priorităţilor
- competențe foarte bune de operare calculator (Word, Excel, Adobe, navigare Internet. sisteme specifice domeniului)

Dacă te regăsești în caracteristicile de mai sus, atunci te asteptăm în echipa noastră

Descrierea jobului

- operare în sisteme online specifice
- consilierea clienţilor în alegerea serviciilor
- întocmirea, prezentarea şi vânzarea produselor turistice către clienti B2C si B2B
- rezervarea serviciilor şi biletelor de avion
- urmărirea derulării acţiunii turistice
- întocmirea documentelor fiscale şi a documentelor de călători

Descrierea companiei

DAL Travel, agenția devoratorilor de turism

Ne angajăm să oferim servicii turistice de cea mai bună calitate, combinând energia și entuziasmul cu 17 ani de experiență în organizarea de călătorii și vacanțe inedite.

Clienții noștri au avea parte de experiențe turistice memorabile în orice tip de călătorie: circuite turistice în toată lumea, sejururi în destinații exotice, city breaks în cele mai frumoase orașe ale lumii, vacanțe pentru seniori, croaziere, vacanțe pentru familia ta, pachete turistice corporate și turism de aventură.

Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022