Gratis

AGENT TURISM MIOVENI

ALEXCRYS LUX TRAVEL SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Compania noastră caută un Agent de Turism pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă iubești să călătorești, să descoperi locuri noi și să ajuți oamenii să-și transforme visele de vacanță în realitate, atunci această poziție este potrivită pentru tine.

Cerințe:
  • Experiență anterioară într-o poziție similară sau studii în domeniul turismului;
  • Cunoștințe solide despre destinații turistice, facilități și proceduri de călătorie;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Flexibilitate și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic;
  • Cunoașterea unei limbi străine reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Consilierea clienților cu privire la destinațiile de călătorie, pachetele turistice disponibile și facilitățile incluse;
  • Organizarea detaliilor călătoriilor, inclusiv rezervarea biletelor de avion, a cazării și a activităților;
  • Asigurarea unei comunicări eficiente cu clienții pentru a răspunde la întrebări și a oferi suport pe durata călătoriilor;
  • Urmărirea tendințelor din industria turismului pentru a oferi cele mai bune recomandări clienților noștri.

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra într-un domeniu dinamic și captivant;
  • Posibilitatea de a călători și de a descoperi noi destinații;
  • Traininguri specifice pentru fiecare proiect, respectiv traininguri individuale pentru dezvoltarea profesionala/ personala;
  • Mediu de lucru plăcut și echipe motivate;
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.
  • Instruire internationala
  • Telefon / Laptop
  • Reduceri la vacante si participare la minim 1 infotrip pe an.

Dacă ești o persoană entuziastă, orientată către clienți și pasionată de călătorii, te invităm să aplici pentru poziția de Agent de Turism în cadrul echipei noastre!

Firma de turism infiintata in 28.04.2016 cu sediul in Mioveni , sediu : Oras Mioveni , Strada Ion PILLAT, Parterul blocului V2C , Judetul Arges

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024