Gratis

Agent turism in Ploiesti

ELENA VOYAGE SRL

Candidatul Ideal

- studii superioare de specialitate
- experienta profesionala minim 1 an de zile in domeniu
- cunostinte operare PC, internet si pachetul Microsoft Office
- limba engleza
- abilitati bune de comunicare
- usurinta in abordarea proceselor de vanzare si negociere;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

- vanzarea de pachete turistice in tara si strainatate
- rezervari si emiteri bilete de avion sau autocar
- rezervari hoteluri din intreaga lume, rezervari bilete de odihna si tratament pe litoralul romanesc si in statiunile montane
- incasarea si urmarirea platilor
- promovarea produselor turistice
- urmarirea unei oferte si rezervari pana in stadiul de finalizare
- consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice
- incheierea asigurarilor de calatorilor
- emiterea documentelor de calatorie
- optimizarea relatiilor cu clientii agentiei

Beneficii:
- salariu atractiv;

Cu peste 10 ani de experienta in domeniul turismului, Agentia Elena Travel a acumulat in ani realizari si satisfactii profesionale.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 7 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024