Gratis

Agent turism / Agent turism extern

SC KIWI TRAVEL SRL

Candidatul Ideal

Kiwi Travel cauta coleg nou pe departamentul turism cu domiciliul in Bucuresti sau din localitati limitrofe.

Avem nevoie de un coleg/colega pe departamentul Turism cu experiența, care sa fie vorbitor de limba engleza nivel avansat.
- reprezinta un avantaj emiterea biletelor low cost,

Descrierea jobului

Ce gasești la noi:
◦ Colegi care sunt oricand alaturi de tine astfel încat integrarea ta sa fie cat mai ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄usoara;
◦ Program de lucru flexibil doar online, fara prezenta fizica la birou. Vei lucra doar din confortul casei tale;
◦ salariu atractiv si bonusuri in functie de realizari;
◦ te vei ocupa doar de activitatile pentru care ai fost angajat.

Beneficii:
- se lucreaza in program remote,
- punem la dispozitie toate instrumentele necesare ( telefon, laptop, etc)

Nu te chemam la un interviu, te invitam la o cafea si un pahar cu apa.
Discutam deschis si vom tine cont de toate necesitatile tale.

Abia asteptam sa ne cunoastem!

Mai mult decat o agentie de turism, Kiwi Travel este partenerul pe care clientii se pot baza si de la care pleaca intotdeauna cu zambetul pe buze.

Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 15 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024