Gratis

AGENT TEREN

DIGITAL PROPERTY SRL

Candidatul Ideal

Ești absolvent sau student al unei facultăți cu profil tehnic?

Ești o persoană serioasă, atentă la detalii ?

Eşti punctual şi ȋţi place să te implici ȋn rezolvarea problemelor?

Ai abilităţi de comunicare şi relaţionare dezvoltate?

Ai cunoştinţe de utilizare PC (Excel, Word) ?

Ai permis de conducere categoria B, cu experienţă activă ȋn şofat pe ultimii 4 ani, fără incidente?

Atunci aplică pentru a deveni colegul nostru !

Descrierea jobului

Principalele sarcini:

* Citirea contoarelor de apă rece şi energie electrică din asociaţiile de proprietari

* Participarea la constatările şi recepţiile lucrărilor din teren

* Gestionarea corespondenţei fizice şi electronice cu asociaţiile de proprietari

* Achiziţii materiale pentru asociaţii

* Procesarea informaţiilor ȋn softul de gestiune

* Preluarea sesizărilor de la clienţi

Societate specializata in administrare Asociatii de Proprietari din Brasov.
DIGITAL PROPERTY a fost ȋnființată din dorința de a oferi servicii premium ȋn domeniul administrării de imobile, un domeniu foarte slab reprezentat ȋn Brașov de firme cu acest specific, care să ofere servicii orientate către client și nevoile sale.

Modelul nostru de business integrează serviciile client solicitate ȋn managementul unui imobil cu o platformă digitală de ultimă generație ȋn domeniu.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024