Gratis

Agent Telesales

C&M Jeler

Candidatul Ideal

  • persoana serioasa, dinamica, sociabila , perseverenta, in continua orientare catre rezultate;
  • capacitatea de invatare si adaptare rapida;
  • bune abilitati de comunicare si abordare dinamica, atat verbal cat si scris;
  • putere de convingere, abilitatea de a prioritiza si buna organizare;
  • dornic/a sa interactioneze cu clientii, sa creeze, mentina si imbunatateasca permanent legatura cu acestia, atat din portofoliul existent, cat si nou abordati;
  • rabdarea, intelegerea si capacitatea de ascultare activa reprezinta un mare plus, astfel incat se asigura ca ofera conform nevoii clientului;
  • abilitatea dе a solutiona cu claritate si calmitate diversele situatii neprevazute, dificile, sau provocatoare;
  • abilitatea de lucru pe calculator.

Descrierea jobului

  • intelegerea si cunoasterea produselor companiei;
  • urmarirea targetelor de vanzare vs. rezultate;
  • promovarea companiei, si a produselor pe care le ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄comercializam catre clienti, prin telefon (atat initierea cat si preluarea apelurilor catre/de la clienti);
  • inregistrarea/transmiterea comenzilor in sistemele interne de lucru;
  • ofera suport post-vanzare si se asigura de mentinerea relatiei cu clientii;
  • ofera raspunsuri profesioniste si specifice la solicitarile, si chiar neclaritatile clientilor;
  • identificarea celor mai potrivite produse pentru client, precum si promovarea altor produse complementare;
  • identificarea, abordarea si activarea de noi clienti.

Beneficii:
  • salariu fix plus bonusuri din vanzari;
  • trainig initial si continuu;
  • posibilitate de dezvoltare profesionala.

Informatii suplimentare:
  • apelurile sunt in limba romana;
  • programul de lucru se desfasoara de la birou, in intervalul 08:30-17:00, de L-V;
  • echipament si instrumente de lucru oferite: telefon si laptop.

Cu o traditie de 20 ani, C&M Jeler dezvolta afacerile din domeniul auto si industrial prin gamele de produse inovative, prin demonstratii tehnice si training-uri specializate, precum si prin intelegerea provocarilor pietei si timpului. Suntem o companie cu prezenta nationala si dezvoltam parteneriate win-win cu clientii/partenerii nostri.
In C&M Jeler profesionalismul, spiritul antreprenorial si cultura bazata pe valori sunt cheia succesului nostru. Cea mai importanta investitie este in echipa noastra de campioni. Te invitam sa fii parte a succesului nostru !

Te asteptam in echipa C&M Jeler!
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024