Gratis

Agent telesales Remote - Bucuresti & Constanta- Full Time

EXTRAMALL INTERNATIONAL GROUP
5 poziții

Candidatul Ideal

Ce ne dorim dе la tine?
  • Orientare catre client
  • Abilitati dе ascultare si comunicare eficiente
  • Focus pe informarea clientului despre beneficiile produselor
  • Atitudine proactiva
  • Nivel mediu dе utilizare a PC-ului si a aplicatiilor din suita Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

Ce asteptam de la tine?
  • Indeplinirea target-ului lunar de vanzari (inbound si outbound)
  • Nivel ridicat de profesionalism, abilitati de lucru in echipa si individual
  • Atitudine pozitiva si inclinata spre nevoile clientilor

Descrierea jobului

  • prеzеntarеa, promovаreа si descriereа produselor clientilor аlocаti in cаmpаniilе de vаnzаrе;
  • program de lucru Full Time : 09:00 - 19:00 ( flexibil in doua ture) Luni - Vineri , program in weekend : prin rotatie intr-o singura tura;
  • inregistrarea corecta a comenzilor in CRM-ul companiei;
  • preluarea cererilor diverse din partea clientilor referitoare la comenzile plasate (sesizari, intrebari despre produs, intrebari despre modalitatea de retur si inlocuire a produselor comandate);
  • preluarea solicitarilor de comanda din partea clientilor companiei pe timpul spot-urilor publicitare (30%).

Alte beneficii:
  • salariu fix;
  • Bonuri de masa 30 lei/zi lucrata;
  • contract de muncă 8h/zi pe perioadă nedeterminată;
  • bonus inbound;
  • bonus outbound;
  • training;
  • atmosferă care încurajează cresterea şi dezvoltarea profesională;
  • discount-uri pentru produsele companiei.

Compania ExtraMall este prezenta pe piata de teleshopping din Romania din anul 2017, promovand produse diverse pentru uz casnic, suplimenti alimentari si produse de ingrijire corporala.

Avem sediul in Sema Park foarte aproape de statia de metrou Petrache Poenaru.
Mai multe detalii despre produsele comercializate de EXTRAMALL INTERNATIONAL GROUP pot fi consultate accesand site-ul nostru, www.extramall.ro
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024