Publicat 08 Nov 2006 | Reactualizat 12 Nov 2006 | Expiră 09 Dec 2006

agent telemarketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana spontana, inteligenta, flexibila, cu reale abilitati de comunicare, cu o baza educationala buna (comportament civilizat si manierat).
Cunoasterea a minim una din limbile straine mentionate la nivel foarte bun este obligatorie.
Cunoasterea pachetului Office la nivel opeational bun este de asemenea obligatorie (W si XLS cu predilectie)

Descrierea jobului

Rspunde de atingerea targetelor (rezultatelor telefonice ) dorite de clientul pentru care lucreaza.
Raspunde de intretinerea bazei de date pe care lucreaza si de inregistrarea corecta a rezultatelor telefonice obtinute.
Raspunde de intocmirea rapoartelor pentru clientii cu care lucreaza.
Se ofera salariu fix +bonus functie de rezultate, training si program motivational si de dezvoltare pentru angajatii valorosi.

Call-center specializat pe servicii de telemarketing intern si international si servicii personalizate pe client.

Expirat
agent telemarketing  -  reinbert