Publicat 12 Iun 2008 | Reactualizat 13 Iun 2008 | Expiră 11 Aug 2008

Agent telemarketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana comunicativa, inventiva, care poate sa se adapteze unui program de lucru in ture si sa lucreze intr-o echipa organizata.
Experienta in lucrul pe calculator, in special cu programe de tip "Excell", "Word" etc.

Descrierea jobului

Cerintele postului:
- abilitati de comunicare,
- inventivitate,
- cunostinte in operare PC (Office);
- abilitati de comunicare si negociere, persoana sociabila si adaptabila la situatii noi,
- orientare spre obtinerea rezultatelor,
- disponibilitate pentru lucru in ture si in echipa,
- gestionarea si verificarea potentialilor clienti dupa criterii de selectie predefinite.

Pachet salarial la nivel occidental compus din:
- salariu de baza negociat in urma interviului,
- bonusuri atractive in functie de realizari,
- decontarea transportului si a altor cheluieli ce tin de activitatea curenta,
- sanse si sistem real de promovare.

Companie de telecomunicatii si telemarketing cu o vasta experienta in domeniul vanzarilor la distanta.

Expirat
Agent telemarketing  -  THOMAS HOOK COMMUNICATIONS ROMANIA SRL