Publicat 14 Apr 2017 | Reactualizat 12 Mai 2017 | Expiră 16 Mai 2017

Agent telemarketing (limba engleza)

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce cautam:
- Voce placuta si abilitati excelente de comunicare;
- Atitudine pozitiva, personalitate energică, amabilitate şi eficienţă;
- Automotivat si cu spirit de echipa;
- Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
- Orientare către client si către rezultat;
- Cunostinte de operare calculator;
- Cunoasterea limbii engleze - nivel avansat;
- Disponibilitate pentru ore de noapte;
- Experienta anterioara in call center in limba engleza este considerat un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi:

- Contactarea si selectarea unor jurnalisti din Marea Britanie si S.U.A in vederea colaborarii cu un site de stiri internationale.

Beneficiile tale sunt alcatuite din:
- salariu fix + tichete de masa;
- bonusuri pe masura realizarilor;
- decontarea transportului;
- posibilitatea de integrare intr-o echipa tanara, profesionista si motivata;
- accesul la training-uri de specialitate;
- abonament clinica medicala.

A fi angajat al ELICOM inseamna provocare si responsabilitate intr-un mediu de lucru dinamic si deschis care permite evolutia profesionala si personala.

Iti multumim pentru interes si te asteptam la noi!

Expirat
Agent telemarketing (limba engleza)  -  Elicom SRL