Publicat 03 Dec 2019 | Reactualizat 31 Dec 2019 | Expiră 03 Ian 2020

Agent Suport Clienti

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vorbesti la un nivel avansat una din limbile: Rusa/Olandeza/Poloneza/Croata/Ceha/Maghiara/Ebraica/Turca/Italiana?
Ai cunostinte si de limba Engleza la nivel conversational?

Ne marim echipa!

- Cunostinte de operare pe calculator;
- Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil;
- Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, orientare catre client, persoana empatica si creativa.

Nu este necesara experienta in call center.
Nu avem limita de varsta, va asteptam sa faceti parte din echipa noastra!

Descrierea jobului

- Primirea/gestionare de apeluri;
- Inregistrarea interactiunii cu clientul in sistemele existente;
- Identificarea celei mai bune si rapide metode de rezolvare;
- Indeplinirea obiectivelor.

Oferim:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata cu salariu fix;
- Tichete de masa;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Decont transport;
- Asigurare medicala privata;
- Posibilitatea de a lucra si promova intr-un mediu tanar si dinamic;
- Training specializat.

Global Remote Services este primul contact center independent din Romania si a reusit pe parcursul celor 15 ani de activitate sa se situeze in topul furnizorilor de servicii externalizate.
Fondata in ianuarie 2004 in Bucuresti, GRS ofera o gama larga de servicii de contact center tip multilingvistic si pluri-canal precum si servicii de tip back-office catre organizatii din Europa.
Global Remote Services are 3 birouri in Romania, din care 1 in Bucuresti, unul deschis de 5 ani in Piatra Neamt si unul deschis acum 2 ani in Suceava.
In prezent compania are peste 500 de angajati si continua sa se dezvolte.
Hai in echipa noastra!

Expirat
Agent Suport Clienti  -  Global Remote Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles