Publicat 01 Sep 2008 | Reactualizat 29 Sep 2008 | Expiră 02 Oct 2008

Agent si Consilier de Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta anterioara in vanzari
- Cunoasterea limbii Engleze
- Cunostinte operare PC- MS Office;
- Persoana organizata,motivata si orientata catre client
- Ambitios, deschis, comunicativ
- Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in aceasta companie
- Foarte bune abilitati de negociere
- Orientat catre obtinerea de rezultate, cu initiativa si responsabil

Descrierea jobului

*Agent de Vanzari:
- Identificarea de noi clienti, mentinerea si dezvoltarea de relatii de afaceri cat mai bune cu acestia
- Realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele specifice ale clientilor
- Consilirea clientilor in alegerea celor mai potrivite materiale si servicii aferente
- Propunerea de noi solutii si imbunatatiri
- Prezentarea de rapoarte de activitate catre superiorul direct

*Consiler Vanzari:
- Consilierea si sprijinul clientilor in interiorul show-room-ului pentru a-i ajuta sa aleaga cele mai potrivite solutii pentru amenajari interioare sau alte materiale
- Mentinerea si dezvoltarea de relatii de business cat mai bune cu clientii in asa fel incat acestia sa revina si sa devina clienti fideli ai firmei

Se ofera: conditii de munca foarte bune, salariu competitiv, posibilitati de dezvoltare si promovare.

Clientul nostru este un cunoscut centru de materiale de constructii cu o oferta de produse completa, un pachet de servicii dedicate eficiente si un program Business to Business. Strategia firmei este de a construi parteneriate de lunga durata, prin respect si loialitate fata de clientii sai.
Datorita dezvoltarii afacerii cautam persoane capabile, motivate si responsabile pentru posturile Agent de Vanzari (pe teren) si Consiler Vanzari (in show-room)

Expirat
Agent si Consilier de Vanzari  -  PERSPECTIVE Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles