Agent Servicii - Call center Service Auto

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Iti face placere sa vorbesti la telefon si sa ii ajuti pe ceilalti? Esti curios, spontan si dornic sa lucrezi intr-un mediu de lucru dinamic? Ai cunostinte tehnice legate de domeniul auto? Atunci hai in echipa Radacini. Asta este sansa ta de a devenii colegul nostru.
Aplica acum pentru pozitia de Consultant service Call Center si hai sa ne cunoastem.

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci?
- Sa preiei apelurile clientilor
- Sa oferi suport clientilor pentru redirectionarea catre cea mai potrivita solutie;
- Sa efectuezi programarea masinilor pentru service;
- Trebuie sa fi amabil chiar si intr-o situatie mai dificila;

Oferta:
- Program de lucru flexibil
- Salariu fix + Bonusuri in functie de performanta;
- Conditii moderne de lucru.

Noi, la Radacini, suntem o echipa de peste 700 de angajati frumoasa, unita de pasiunea pentru domeniul auto. Cu ajutorul nostru iti vei dezvolta experienta intr-un mediu de lucru corect si vei primi beneficii pe masura muncii tale. Dedicati domeniul vanzarilor cat si al serviciilor post-vanzare (service auto, piese de schimb) ne concentram toate eforturile pentru ca actualii si viitorii nostri clienti sa fie multumiti de serviciile oferite.
Publicat 10 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022