Publicat 19 Mai 2008 | Reactualizat 17 Iun 2008 | Expiră 19 Iun 2008

Agent securitate

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent liceu sau facultate
Cunoscator limba franceza si/sau engleza
Experienta de minimum 4-5 ani in domeniul protectiei si pazei de persoane si cladiri, sisteme informatice de securitate.
Experienta intr-o companie multinationala este un plus
Persoana autoritara, riguroasa, corecta, discreta si capabila de a lua decizii rapide

Descrierea jobului

Asigura protectia si paza sediului si bunurilor companiei
Asigura confidentialitatii informatiilor din cadrul companiei
Cand e necesar asigura transportul vizitatorilor de la sediu la aeroport.
Monitorizeaza accesul in sediul firmei.

Renault Technologie Roumanie este noul centru de de inginerie Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.

Expirat
Agent securitate  -  RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE