Publicat 16 Mar 2007 | Expiră 16 Apr 2007

Agent rezervari

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Student(a) in anii terminali
Rezultate deosebite pe parcursul anilor de studiu
Implicare in activitatile extracuriculare
Persoana entuziasta, creativa si intreprinzatoare
Foarte bune abilitati de comunicare si de utilizare ale computerului
Corectitudine si atentie la detalii
Limbile rusa si/sau turca, precum si experienta anterioara intr-o pozitie similara constituie un AVANTAJ

Descrierea jobului

Rezervari on-line din contingentul tur-operatorului
Managerierea relatiilor contractuale cu agentiile de turism detailiste
Promovare si PR

Agentie turoperatoare pe piata tarilor balcanice, avand ca obiect de activitate secundar management hotelier al lantului propriu de hoteluri

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent rezervari  -  CONFIDENTIAL