Agent Relatii Clienti cu limba Germana/Franceza/Spaniola/Olandeza

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• Cunoasterea limbilor germana, franceza, spaniola sau olandeza la nivel C1;
• Cunosterea limbii engleza la nivel mediu;
• Minim studii medii absolvite;
• Bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
• Orientare spre rezolvarea problemelor;
• Abilitatea de a reactiona rapid la cerintele clientilor;
• Bune abilitati de management al timpului;
• Adaptabilitate si capacitatea de a gasi solutii cu usurinta la problemele clientilor;
• Proactivitate.

Descrierea jobului

• Raspunde cu promptitudine solicitarilor clientilor cu privire la problemele semnalate, prin telefon sau email
• Escaleaza problemele specifice catre colegii relevanti;
• Cauta solutii alternative in rezolvarea problemelor;
• Solicita clientilor informatii(documente, printscreen-uri) pentru a intelege mai bine problemele acestora;
• Demonstreaza intelegerea nevoilor de business ale clientilor si mentine gradul de satisfactie al clientilor ridicat;
• Activitati administrative legate de gestionarea clientilor: introducerea cazurilor in sistemul informatic, alte activitati administrative cu privire la gestionarea cazurilor si documentelor primite de la clienti;
• Imbunatateste calitatea serviciilor continuu, preia mereu feedbackurile si sugestiile clientilor;
• Urmeaza procedura de lucru fiind flexibil in acelasi timp, principalul scop fiind satisfactia clientului;

Munca se desfasoara de la sediul companiei.

Beneficii:
• Salariu atractiv;
• Tichete de masa;
• Abonament la o clinica medicala privata;
• Oportunitati de crestere profesionala intr-un mediu profesionist si prietenos;
• Evenimente organizate de catre companie.

Daca ai convingerea ca ai cunostintele si abilitatile necesare pentru acest post, asteptam CV-ul tau la adresa hello@neusoft.ro sau in cadrul Ejobs!
Nota: Daca alegi sa aplici la acest post prin furnizarea datelor tale personale, vom folosi aceste date doar in cadrul procesului de recrutare si doar in scopurile acestuia. Informatiile continute in CV vor fi tratate ca fiind informatii confidentiale si nu vor fi diseminate, copiate,vandute sau reproduse in vreun fel atat in intregime cat si partial, decat in cazurile solicitate expres de catre lege.

Neusoft este o companie globala, cu sediul din Romania situat in Cluj-Napoca. Pentru unul dintre proiectele noastre in curs de expansiune, cautam Agenti Relatii Clienti care sa gestioneze comunicarea cu clientii prin diverse canale.
Publicat 29 ian. 2022 Reactualizat 26 feb. 2022 Expiră 28 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos