Agent procedural/Secretar/Arhivar

BIROU EXECUTOR JUDECATORESC DURUIAN IONEL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

ATRIBUTII
- redactare documente activitatii specifice ( acte de executare silita, notificari, etc);
- monitorizare dosare executionale;
- preluarea, inregistrarea, indosarierea si arhivarea corespondentei.
Biroul Executorului Judecătoresc Duruian Ionel
Bucuresti, Calea Mosilor nr.288, bl.32, sc.3, et.1, ap.73, sector 2
Tel/fax: 031.422.85.57
E-mail: secretariat@bejdi.ro
web: www.bejdi.ro

Descrierea jobului

CERINTE

Capacitate foarte buna de comunicare.
Capacitate de analiza si de solutionare a problemelor.
Abilităţi de negociere.
Spirit organizatoric.
Capacitate de a a lucra in echipa.
Integritate, loialitate si punctualitate.

BENEFICII OFERITE

Decontare transport, bonuri de masa
- mediu de lucru profesionist, posibilitatea de avansare si beneficii suplimentare in functie de performante.

Descrierea companiei

Activitati specifice executarii silite.
Publicat 20 Sept. 2022 Expiră 20 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.