Publicat 20 Feb 2019 | Reactualizat 20 Mar 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Agent Phone Collection

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Covisian România, membră a grupului Covisian unul din leaderii de piață în sectorul BPO, este in căutare de noi colegi pe poziția de Agent Phone Collection, pentru sediul nostru din Iași.

Suntem interesați să luăm legătura cu candidații care au următoarele caracteristici:
· Bune cunostinte de limbă italiană scrisă si vorbită (B2 / C)
· Atitudine pozitivă și orientare către rezultate
· Abilități excelente de comunicare, negociere și persuasiune
· Foarte bune cunoștințe de operare PC(Microsoft Office)
· Competențe bune de organizare și prioritizare a activităților în timpul programului de lucru
· Capacitate excelentă de a interpreta problemele și soluționarea lor în timp util

Este cu titlu preferențial:
Experiența de minim 1 an într-un post similar în domeniile financiar - bancar sau/și de colectare/recuperare a creanțelor/debitelor în regim de phone collection.

Descrierea jobului

Activitatea se desfășoară atât pentru bănci / instituții financiare în mod direct cât și pentru societățile terțe.
Resursele selectate vor gestiona un portofoliu de clienti alocat în vederea recuperari creanțelor; informând telefonic clienții cu privire la aspectele specifice debitelor/plaților.Vor negocia termene de plată și identifica soluții in vederea achitării debitului conform procedurilor.

Dacă doriți să deveniți un membru al echipei Covisian România, vă oferim:

· Contract pe perioadă nedeterminată
· Bonusuri în funcție de performanță
· Tichete de masă
· Asigurare medicală privată
· Locație situată în inima orașului (Zona Palas)
· Oportunități de creștere, orizontale și verticale, pe termen scurt

Covisian s-a născut în ianuarie 2016 din inițiativa fondului Aksia din fuziunea a două realități istorice ale industriei: Visiant, specializat în gestionarea serviciilor end to end și Contacta, o realitate consolidată în sectorul BPO, este recunoscută pe piață pentru metodologia sa robustă și pentru abilitatea puternică de a inova procesele de operare.
Vrem să reinventăm BPO, introducând noi modele de afaceri bazate pe împărtășirea obiectivelor partenerilor noștri. Vrem să fim punctul de referință pentru o abordare profund diferită a externalizării, în care tehnologia sporește talentul oamenilor în construirea relațiilor de valoare.
Sprijinim companiile în îmbunătățirea continuă a experienței clienților oferind soluții receptive,
5.000 de profesioniști, susținuți de procese de operare riguroase, gestionează relațiile cu clienții bine-cunoscuți ai brand-ului, conștienți fiind de a avea în mâinile lor inima companiilor.
Covisian România este răspunsul la nevoia pieței BPO de a combina excelența operațională cu abilitatea de a inova, de a îmbunătăți continuu experiența clienților.

Expirat
Agent Phone Collection  -  Covisian Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles