Gratis

AGENT PAZA

GERMAN PRIVATE STAFFEL
10 poziții

Candidatul Ideal

Angajam urgent:
- AGENTI PAZA cu experienta pentru posturi fixe (control acces) in obiective din Bucuresti si Ilfov.

Descrierea jobului

Responsabilitatile sunt conform Fisa Postului:
-Control acces
-Receptie
-Paza si protectie
Salariul net 2800 - 3000 lei
Oferim transport

Pentru informatii suplimentare, va rugam sa ne contactati la telefon :
- 0731.630.929 /
- 0799.736.324 .

Societatatea noastra este un furnizor de servicii de paza si protectie pentru mediul dinamic de afaceri din Romania.
Executam serviciile in concordanta cu legislatia in vigoare si ne adaptam cu profesionalism la nevoile beneficiarilor.
Incercam sa dezvoltam in mod constant portofoliul cu clienti de prestigiu din aproape toate sectoarele de activitate și verticalele de piata, ce isi desfasoara cu încredere operațiunile lor de zi cu zi stiind ca societatea noastra este alaturi de ei.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024