Gratis

Agent interventie si ordine

PARTIZAN SECURITY SRL

Candidatul Ideal

Echipa Partizan își mărește departamentul de monitorizare și intervenție și suntem în căutarea colegilor noi pe termen lung.
Statut potrivit postului de intervenție.
Carnet conducere tip B.
Deține însușiri de personalitate: seriozitate / responsabilitate, loialitate, hotărâre, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitivă.
Deține calități psihice necesare: spirit de observație, răbdare, viteză de reacție, capacitate de comunicare.
Să nu aibă antecedente penale.

Descrierea jobului

Titularul postului se ocupă în principal cu desfăşurarea intervenţiei, completarea documentelor specifice și asigurarea informării operative privind ordinea de securitate în obiectiv.

Suntem o societate cu o experiență în domeniul securității încă din 2006, împreună cu o echipă ambițioasă, ne poziționăm în vârful companiilor din bihor oferă calitate și seriozitate prin lucrările efectuate.
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024