Agent / operator automate de cafea

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2400 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- experienta in domeniul serviciilor / distributie reprezinta un avantaj;
- simt dezvoltat al responsabilitatii;
- persoana organizata, meticuloasa si consecventa;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- stapanire de sine, usor adaptabil si flexibil;
- abilitatea de a lucra in conditii de stres;
- capacitate de invatare;
- permis conducere categoria B minim 1 an;
- domiciliul in Constanta;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-intretinerea (incasarea, igienizarea si alimentarea) automatelor de cafea conform unui routing prestabilit;
-mentinerea si dezvoltarea bazei de clienti pentru atingerea obiectivelor solicitate;
-realizarea rapoartelor in conformitate cu indicatorii solicitati;
-cunoasterea si analizarea concurentei;
-facturare si incasare debite;

Beneficii:
- pachet salarial competitiv;
- tichete de masa;
- bonusuri de performanta;
- bonus de prezenta;
- bonusuri de sarbatori;
- bonus de recomandare;
- transport asigurat;
- instruire profesionala in domeniu, acces la instrumente de lucru performante;
- posibilitatea dezvoltarii profesionala in cadrul companiei;
- angajament pe termen lung, contract de munca incheiat pe durata nedeterminata;
- mediu de munca placut, colectiv tanar, entuziast;
- autoturism, telefon de serviciu.

Luca Top Distribution SRL este o societate cu capital privat ce activeaza in domeniul serviciilor si al comertului ca si distribuitor autorizat Jacobs Professional pe raza judetelor: Constanta, Ialomita si Tulcea.
Publicat 1 iul. 2021 Reactualizat 31 iul. 2021 Expiră 31 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos