Publicat 16 Mai 2018 | Expiră 15 Iun 2018

Agent Operational - Operator Laser

1 post

Candidatul ideal

Oferim un job part time pentru operare laser si procesat-trimis comenzi. Nu este necesar cunostinte de operare laser, se va face un training. Operatiunea este destul de usoara dar necesita multa atentie pentru a nu exista greseli. Cautam o persoana care sa se regaseasca in aceasta descriere:

  • persoana serioasa , responsabila si asumata
  • creativitate, spirit organizatoric
  • seriozitate
  • cunostinte in programele Adobe Illustrator, Photoshop si AutoCad la nivel basic
  • atentie la detalii in ce tine de calitatea produsului
  • respectarea termenilor de livrare
  • un simt estetic bine dezvoltat

Descrierea jobului

Activitati principale

  • procesat comenzi
  • crearea graficilor pentru personalizare
  • gravarea agendelor
  • impachetarea comenzilor conform standardelor
  • trimitere colete
  • completare raport de vanzari zilnice
  • planificarea eficientă a timpului pentru livrarea comenzilor la timp
Beneficii
  • salariu atractiv
  • program flexibil
  • mediu tanar si placut

Zuriell este un start-up infiintat in anul 2017, fiind incadrat in departamentul de industrii creative. Se ocupa cu productia unui nou concept de agende din piele care functioneaza pe baza de rezerve.

Agent Operational - Operator Laser  -  Zuriell Concept SRL