Publicat 16 Mai 2018 | Expiră 16 Iun 2018

Agent Operational - Operator Laser

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Oferim un job part time pentru operare laser si procesat-trimis comenzi. Nu este necesar cunostinte de operare laser, se va face un training. Operatiunea este destul de usoara dar necesita multa atentie pentru a nu exista greseli. Cautam o persoana care sa se regaseasca in aceasta descriere:

  • persoana serioasa , responsabila si asumata
  • creativitate, spirit organizatoric
  • seriozitate
  • cunostinte in programele Adobe Illustrator, Photoshop si AutoCad la nivel basic
  • atentie la detalii in ce tine de calitatea produsului
  • respectarea termenilor de livrare
  • un simt estetic bine dezvoltat

Descrierea jobului

Activitati principale

  • procesat comenzi
  • crearea graficilor pentru personalizare
  • gravarea agendelor
  • impachetarea comenzilor conform standardelor
  • trimitere colete
  • completare raport de vanzari zilnice
  • planificarea eficientă a timpului pentru livrarea comenzilor la timp
Beneficii
  • salariu atractiv
  • program flexibil
  • mediu tanar si placut

Zuriell este un start-up infiintat in anul 2017, fiind incadrat in departamentul de industrii creative. Se ocupa cu productia unui nou concept de agende din piele care functioneaza pe baza de rezerve.

Expirat
Agent Operational - Operator Laser  -  Zuriell Concept SRL