Agent Mentenanță - Întreținere/ Reparații

EXCEL SERVICES - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Job: Agent Mentenanță - Întreținere/ Reparații (Handyman)

(Pentru Companie Multinațională în București, situată lângă stația de Metrou Pipera)

CANDIDATUL IDEAL
- persoană cu înclinații și aptitudini tehnice
- seriozitate, responsabilitate, atitudine pozitivă, spirit de observaţie, răbdare

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI
- ține evidența reviziilor periodice (trimestriale, semestriale, anuale, etc.) aferente diferitelor echipamente/ rețele;
- însoțește personalul tehnic extern în clădire (echipele tehnice care se ocupă cu instalarea, verificarea, întreținerea și reparația echipamentelor de la locație);
- relaționează cu Site Manager-ul și cu personalul tehnic extern pentru gestionarea eficientă a activităților din locație;
- oferă asistență în relația cu subcontractorii;
- observă și raportează incidentele și avariile apărute (automate cafea, instalație de climatizare, instalații sanitare, etc.);
- distribuie corespondența/ coletele pe departamente;
- distribuie papetaria pe departamente;
- îndeplinește alte sarcini și activităț necesare la nivel de locație pentru a asigura satisfacerea cerințelor clientului (reconfigurare săli de ședințe, mutare mic mobilier, scaune, etc.)

BENEFICII
- pachet salarial atractiv, tichete de masă
- mediu de lucru motivant, plăcut și dinamic

Candidații selectați vor fi contactați în vederea programării unui interviu.

Descrierea companiei

​Compania: EXCEL SERVICES

Domeniu de activitate: Servicii de Facility Management pentru Spații de Birouri

Companie de referință și unul din liderii pietei de profil, cu o experiență de peste douăzeci de ani și un număr de peste trei sute de angajați, Excel Services oferă o gamă completă de servicii în industria serviciilor de Facility Management (Curățenie și Servicii Conexe) pentru spații de birouri în București.

Publicat 19 nov. 2021 Expiră 19 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos