Gratis

AGENT LIVRATOR / SOFER CAT B

MASATTO DISTRIBUTION SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană care să facă parte din echipa noastră.
Cunostiinte si abilități:
deținerea permisului de conducere categoria B minim 1 an

persoană responsabilă și comunicativă

cunoaşterea limbii engleze - nivel mediu

persoană ordonată și punctuală

Descrierea jobului

Responsabilități:
transport și montaj fotolii de masaj în București, Ilfov și județele periferice.

cunoștințe despre utilizarea fotoliilor de masaj în vederea instruirii clienților la livrare

disponibilitate pentru deplasări

muncă în echipă - livrările vor fi efectuate de echipe formate din câte 2 persoane
Oferim:activitate într-o echipă tânără și entuziastă

program luni - vineri

salariu atractiv (fix + diurnă)

bonusuri de performanță

Descrierea companiei

www.masatto.ro

Misiunea noastră este de a promova terapia prin masaj ca o soluție concretă în lupta cu stresul cotidian. Ne propunem să fim un standard de relaxare, să aducem un plus societății prin sănătate, să contribuim la echilibrul mental și fizic al fiecărui client, angajat, și partener.

MASATTO este o companie care performează pe piață de 10 ani și produce sub brand propriu, vinde, închiriază și distribuie fotolii profesionale cu masaj.

MASATTO este trend setter în materie de inovație în Europa și deține în mod constant cele mai noi și revoluționare tehnologii din segmentul fotoliilor cu masaj.

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024