Gratis

Agent Livrator (piese auto)

MATEROM SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Locatie depozit:
Timisoara: Str. Basarabia, nr. 174, Timisoara

Vrem sa te cunoastem daca:
  • Esti posesor al permisului de conducere categoria B de minim 3 ani sau ai minim 100.000 km parcursi.
  • Esti harnic si motivat, dispus la efort;
  • Cunosti orasul si proximitatea acestuia;
  • Esti deschis, comunicativ, sociabil si iti place sa relationezi cu oamenii.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:
  • Incarci coletele in masina;
  • Distribui marfa (piese auto) comandata de clientii din zona alocata conform graficului de livrare prestabilit;
  • Incasezi facturile pentru produsele livrate;
  • Ridici piesele retur de la clienti;
  • Depui zilnic sumele incasate de la clienti la sediul bancii;

Noi iti oferim:
  • Contract de perioada nedeterminata;
  • Venituri financiare motivante;
  • Tichete de masa (in valoare de 30 lei/tichet);
  • Bonusuri pentru recomandari candidati;
  • Instruire la locul de munca.
Program de lucru : Luni-Vineri, intre orele: 7:30-16:30 / 2 Sambete/luna (~3 ore/zi)

**Experienta in domeniu constituie un avantaj.

Cum se desfasoara procesul de recrutare?

1. Trimite-ne CV-ul tau.
2. Daca CV-ul tau va fi selectionat vei fi contactat pentru a planifica un interviu cu reprezentantul departamentului Resurse Umane, urmat de un interviu cu managerul de departament.
3. Daca raspunsul nostru este pozitiv, vei fi contactat telefonic pentru a-ti fi transmisa oferta noastra.

Descrierea companiei

Ce facem noi si de ce sa ne alegi?

Compania MATEROM este o afacere romanească de familie, dinamica, peste 25 ani de experienta. Isi desfasoara activitatea în domeniul importului si distributiei de piese auto cu pasiune, profesionalism.

Grupul Materom cuprinde reprezentanțele: Mercedes-Benz, Opel, Skoda, Dacia, Renault, Nissan, Volkswagen. Materom face parte din alianța Nexus Automotive International din anul 2015 și reprezinta conceptul de service NexusAuto in Romania.

Te asteptam in echipa noastra!

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024