Publicat 13 Ian 2006 | Reactualizat 24 Ian 2006 | Expiră 13 Feb 2006

agent livrari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii, student sau studii superioare;
Permis conducere minim cat.B;
Minim 1 ani experienta in sofat pe rute locale , fara evenimente rutiere;
Bun cunoscator al traseelor locale;
Persoana organizata ,serioasa,onesta.
Fara cazier judiciar.

Descrierea jobului

Intocmirea zilnica a foilor de parcurs;
Intretinerea autoturismului din dotare;
Transportarea marfii in baza documentelor de insotire;
Livrarea comenzilor conform programului de distributie;
Raspunde de cantitatea si starea marfii transportate din momentul incarcarii pana in momentul descarcarii acesteia ,conform comenzii si documentelor de transport.

Tipografia Docu Print Srl a fost infiintata in 2004, avand ca obiect de activitate furnizarea de servicii tipografice de mic si mare tiraj, calitatea serviciilor oferite fiind cunoscuta pe piata interna.

Expirat
agent livrari  -  SC DOCU PRINT SRL