Publicat 08 Iul 2008 | Reactualizat 21 Iul 2008 | Expiră 23 Iul 2008

AGENT LIVRARI

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Minim 2 ani experienta intr-un post similar
Minim studii medii
Aptitudini tehnice si comerciale
Permis de conducere categoria \"B\"

Descrierea jobului

Distribuirea de piese auto clientilor arondati
Incasarea c/valorii facturilor emise

Companie multinationala cu 17 ani experienta in domeniul comercializarii pieselor si accesoriilor auto, lider de piata in Ungaria,in plina expansiune in Romania.
Momentan,dispunem de 60 de depozite in Ungaria, Romania si Serbia, cu un efectiv de peste 800 de angajati si de peste 5000 de parteneri.
Misiunea este sa oferim pe termen lung servicii de calitate partenerilor nostri strategici care sa asigure randamente inalte respectiv un viitor sigur si perspectiva pentru angajatii nostri.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

AGENT LIVRARI  -  CONFIDENTIAL