Publicat 19 Mar 2008 | Reactualizat 17 Apr 2008 | Expiră 19 Apr 2008

Agent livrari polite de asigurari

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal inseamna pentru noi:
- o persoana flexibila, cu bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii firmei
- o persoana ce detine carnet de conducere, sau cel putin experienta in conducerea scuterului
- o persoana dinamica, dornica de implicare in actvitatile desfasurate, si cu multa initiativa
- experienta in domeniul asigurarilor poate reprezenta un avantaj

Descrierea jobului

Atributiile jobului sunt urmatoarele:
- livrarea politelor de asigurare catre clientii firmei
- contactarea clientilor si stabilirea unei intalniri cu acestia
- completarea politelor de asigurare
- realizarea unui raport zilnic legat de activitatea desfasurata in ziua respectiva
-participarea lunara la intalnirile de tip \"team-building\"
Beneficiile oferite sunt:
- training inaintea inceperii activitatii
- salariu motivant in functie si de performanta si disponibilitatea de implicare in activitatile firmei
- bonusuri pentru realizarea cu success a atributiilor
Suntem o echipa tanara, dinamica care ofera un mediu de lucru placut si posibilitati de promovare.

Suntem o societate intermediara pe piata asigurarilor din Romania, care isi propune sa promoveze seriozitatea, promptitudinea si disponibiltatea maxima in relatia cu clientii, pe piata asigurarilor din Romania (www.nation.ro).

Expirat
Agent livrari polite de asigurari  -  Pintilie Insurance