Gratis

Agent livrari/ Distributie piese auto

CONEX DISTRIBUTION SA
4 poziții

Candidatul Ideal

Te asteptam sa faci parte din echipa Conex daca:
  • ai experienta in distributie sau livrare de marfa de minimum 6 luni;
  • detii permis de conducere categoria B de minimum 2 ani experienta ;
  • ai abilitati de comunicare, relationare si organizare;
  • esti o persoana serioasa si responsabil;

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci?:
  • sa livrezi marfa (piese auto) la sediul clientilor;
  • sa preiei si sa verifici retururile de marfa;
  • sa respecti traseele si graficele de livrare stabilite de superiorul ierarhic;
  • sa incasezi de la clienti contravaloarea produselor livrate;
  • sa depui sumele lncasate la banca;

Ce iti oferim pentru ceea ce vei face?
  • salariu motivant;
  • bonuri de masa de (40 lei/zi);
  • abonament medical, la Clinica Medlife;
  • zi libera de ziua ta de nastere;
  • masina de serviciu serveste transportului spre domiciliu;
  • mediu de lucru motivant si posibilitatea dezvoltarii profesionale;
  • suportul intregii echipe;

Descrierea companiei

Soluţii pentru maşini, din respect pentru oameni

CONEX Distribution a fost înfiinţată în 2003, ca dezvoltator şi distribuitor de accesorii şi piese de schimb pentru autoturismele Dacia, în scurt timp devenind unul dintre cei mai importanţi dezvoltatori şi distribuitori de produse pentru autoturisme româneşti şi din import. CONEX Distribution colaborează cu importanţi producători şi distribuitori de piese şi accesorii atât din România cât şi din lume. Portofoliul larg de furnizori ne permite să abordăm diferitele pieţe pe care activăm cu un excelent raport preţ-calitate, fapt ce ne asigură avantaje competitive importante.

Misiune, viziune, valori

MISIUNEA noastră este aceea de a oferi servicii complete, de calitate excepţională, în domeniul auto şi de a găsi permanent soluţii profesioniste şi inovative la cerinţele clienţilor noştri. VIZIUNEA noastră este să fim alegerea naturală în materie de produse şi servicii auto, oferite de o echipă de profesionişti. Credem în CLARVIZIUNE, OPERATIVITATE, LUCRU ÎN ECHIPĂ, INTEGRITATE, NOUTATE şi ANGAJAMENT. Toate aceste valori se bazează pe RESPECT, asigurându-ne astfel că vom oferi întotdeauna clienţilor noştri EXCELENŢĂ.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024