Publicat 07 Aug 2019 | Reactualizat 18 Aug 2019 | Expiră 23 Aug 2019

Agent livrari categoria B

1 post

Candidatul ideal

Cautam agent de livrari categoria B (duba carosata de 3.5T)

Cerinte:

-Persoana serioasa, cazier curat .
-Capacitate de efort fizic.
-Engleza (minim incepator)
Experienta anterioara nu e necesara insa poate fi un avantaj.

Descrierea jobului

Va face livrari in Timisoara si in judetele alaturate.
Program Luni-Vineri : 8-9 ore dupa caz
Mediul tanar si dinamic. Cultura internationala, friendly.
Beneficii: Salariu + bonus + tips

De 11 ani schimbam modul in care oamenii cumpara mobila in toata europa centrala si de est. Compania a luat nastere in 2008 in Vilnius, Lituania crescand pas cu pas pana in topul INC5000 fastest growing companies. In Romania suntem prezenti din Iunie 2018 oferind mobilier clientilor intr-un mod care asigura cel mai mic pret si cel mai comod mod de a face shopping. Ne mandrim cu cultura noastra corporate casual si friendly dar si cu valorile noastre. Te asteptam in echipa Mobilier1.

Agent livrari categoria B  -  Mobilier 1 Concept SRL