Agent Instalari si Reparatii: BN, IS, CJ, CT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana comunicativa, iti place sa relationezi cu oamenii si esti interesat de domeniul tehnic, atunci esti ceea ce cautam!
La Orange te asteapta un mediu dinamic si placut, unde vei avea ocazia sa te dezvolti in cadrul unor proiecte interesante.

Ne dorim de la tine:
  • Aviz medical „Apt” pentru lucrul la inaltime;
  • Permis de conducere categoria B-minim 1 an vechime;
  • Scoala profesionala;
  • Comunicare verbala si nonverbala optima, prezenta si atitudine placute;
  • Persoana serioasa, responsabila, dinamica, comunicativa;
  • Cunostinte in domeniul IT reprezinta un avantaj.
*Anuntul se adreseaza candidatilor de pe toata raza judetului, nelimitandu-se la orasele resedinta de judet.

Descrierea jobului

Scop principal:
Efectueaza in timp util si la un nivel de calitate ridicata, activitati specifice in retelele Orange, in vederea instalarii sau repararii de servicii de telecomunicatii si asigurarea functionarii acestora in parametri optimi.

Descrierea jobului:
  • Instalarea serviciilor de voce, date si televiziune precum si a serviciilor conexe;
  • Localizarea deranjamentelor si remedierea acestora in mod operativ;
  • Completeaza formulare si rapoarte standard (in scris sau automat) conform procedurilor;

Beneficiile noastre:
  • Servicii medicale pentru tine si familia ta;
  • Tot ce poti citi cu Bookster;
  • Plan individual de beneficii, flexibil in functie de nevoi;
  • Oferte speciale pentru vacante, servicii bancare, traininguri, etc;
  • Plan de dezvoltare personala si profesionala.

*Doar candidatii selectati vor fi contactati!

Orange Romania Communications este o companie parte a grupului Orange și o subsidiara Orange Romania din data de 30 septembrie 2021.
Orange Romania Communications ofera atat asistenta, cat și servicii convergente de voce fix-mobil, internet in banda larga și televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana la 90.000 de km de fibra optica și conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.

Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 24 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos