Agent inchirieri auto Timisoara Aeroport

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Descrierea jobului

Daca iti place atunci cand clientii pleaca fericiti dupa interactiunea cu tine, atunci TU esti ceea ce ne trebuie!
Hertz Romania, compania de inchirieri auto numarul 1 in lume, recruteaza o persoana dinamica, pozitiva,
capabila sa lucreze in echipa si sa se autodepaseasca zi de zi, pentru a ocupa pozitia de Agent Inchirieri
Auto pentru locatia noastra din incinta Aeroportului International Timisoara.
O persoana careia ii place sa ajute clientii, dispus si entuziasmat sa invete si sa faca parte dintr-o echipa
de exceptie care ofera cele mai bune servicii pentru clientii sai. Facand parte din echipa Hertz, vei avea
ocazia sa lucrezi cu cei mai buni pentru ca intr-un final sa devii si TU, cel mai bun!

Atributiile Agentului de Inchirieri sunt:
* Efectuarea procesului de inchiriere auto in conformitate cu standardele companiei
* Comunicarea cu clientii in vederea identificarii nevoilor acestora
* Facturarea serviciilor de inchiriere

Aptitudini si experienta:
Abilitati de comunicare si vanzare
Cunostinte foarte bune de limba engleza, orice alta limba straina consituie un plus
Permis auto categoria B obligatoriu
Experienta relevanta in domeniul de Customer Service
Cunoasterea pachetului Microsoft Office
Compania ofera un mediu prielnic si dinamic, 5 zile/ saptamana, cu salariu fix si alte beneficii.
Progresul angajatilor nostri este foarte important pentru noi, fapt pentru care oferim training-uri de inalta
calitate orientate catre segmentul sales & customer care, care va vor ajuta sa va atingeti target-urile
propuse.
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 3 iun. 2022 Expiră 3 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos