Gratis

Agent in vanzarea energiei electrice si gaze naturale

LOCAL ENERGY & GAZ
7 poziții

Candidatul Ideal

Local Energy & Gaz cauta agent/agenți pentru promovarea și încheierea contractelor de furnizare Energie Electrica și Gaze Naturale către persoane fizice și juridice.
Esti candidatul ideal daca
  • Vrei să iți suplimentezi veniturile și să beneficiezi dе un program flexibil;
  • Ai abilități foarte bune dе negociere și comunicare;
  • Îți place să fii o persoană pozitivă și dinamica;
  • Ai o o atitudine pozitiva;
  • Ai abilitati de planificare si organizare;
  • Știi cum să valorifici oportunitățile dе vânzare.

Descrierea jobului

  • Activitate pe teren - door to door: persoane fizice si/sau persoane juridice
  • Stabilirea traseului zilnic pentru intalnirea cu potentialii clienti pentru incheierea contractelor
Noi iti oferim
  • Posibilitatea de a-ți marii considerabil veniturile prin bonusuri;
  • Transparență și corectitudine.
  • Posibilităţi de dezvoltare profesională şi promovare;

Descrierea companiei Local Energy & Gaz este specializata in vanzarea energiei electrice si a gazelor naturale catre consumatori casnici si consumatori industriali. Compania a fost infiintata in anul 2008, iar in anul 2015 obtine licenta de furnizare a energiei electrice nr. 1802/17.06.2015 iar din anul 2023 venim in sprijinul clientilor oferind si furnizarea de gaze naturale.

Profitand de experienta acumulata din vanzarea energiei electrice catre consumatorii casnici si industriali, Local Energy & Gaz se adreseaza consumatorilor de energie electrica cu o oferta structurata pe pachete promotionale, astfel incat preturile si tarifele sa fie profilate pe nevoile de consum ale fiecarui consumator. Atat preturile, cat si profesionalismul personalului, garanteaza cele mai bune servicii clientilor nostri.

Preocuparea pentru protectia mediului se concretizeaza prin comercializarea cu preponderenta a energiei electrice din surse regenerabile din productie proprie si achizitionata de la membrii grupului.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024