de ani Fără Frică...

Publicat 09 Iul 2006 | Reactualizat 09 Aug 2006 | Expiră 09 Aug 2006

agent imobiliar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dinamic,prezentabil,abilitati de comunicare,prezentare si negociere,sa se adapteze usor,sa aiba initiativa si creativitate,minim studii medii,cunoasterea lb.engleze scris si vorbit,cunoasterea altor limbi straine constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Lucru alaturi de o echipa tanara,dinamica,
comision atractiv

Orion development este o companie cu capital strain care se axeaza pe tranzactiile si investitiile imobiliare de pe piata romaneasca de profil.

Expirat
agent imobiliar  -  Orion development

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles