Gratis

AGENT IMOBILIAR

GAMINVEST SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal Gaminvest:

- detine abilitati de exprimare si comunicare admirabile
- este dinamic, diplomat, informat, actualizat cu tehnologia
- este capabil sa gestioneze activitati multiple in acelasi timp
- are permis de conducere si mobilitate
- este experimentat in domeniul vanzarilor, bun negociator constituie un avantaj
- are o conduita ireprosabila, reputatie buna si prestanta.

Descrierea jobului

Alătură-te echipei Gaminvest, leader in imobiliare cu peste 17 ani experiență si performante remarcabile in Oradea si Bihor. Suntem compania ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀cu cel mai mare portofoliu de proprietati si contacte, cu doua sedii in Oradea și o echipă puternică brokeri cu cariere de succes în desfasurare. Cautam brokeri sau agenti cu experienta și rezultate in imobiliare sau vanzari.

Fără costuri lunare, fără costuri pentru cursuri, fără costuri de marketing, fără taxe de birou

Ce oferim?
- Fix lunar + Comision + Bonusuri
- Grile generoase pe nivele de performanta si comision variabil in functie de experienta si performanta
- Acces nelimiat la portofoliul și bazele de date de clienți
- Training de nivel expert, formare profesionala si cursuri de vanzari, comunicare si marketing imobiliar
- Mașină de firmă, laptop de firmă, telefon cu număr de firmă, birou modern cu toate facilitațile de birotică, scanner, imprimante, sală de ședințe, etc
- Departament juridic intern in companie, ca suport la dispoziția brokerilor în activitatea imobiliară precum și personal de secretariat
- Înființare societata sau PFA și serviciul de contabilitate lunară, gratuit, sustinut de catre agenție
- Promovare si publicitate imobiliară a portofoliului

Din 2007 livrăm servicii de top, celor peste 4000 de clienți care au avut încredere în noi!
Cu un portofoliu tranzacțional de cca 15 milioane de euro anual, suntem onorați să acoperim piața imobiliară și a serviciilor din Oradea în toate sectoarele, privat, rezidențial, comercial - B2B și industrial, unde deținem cel mai mare portofoliu de clienți, o vizibilitate ce reflectă cifra de afaceri dar și de o reputație impecabilă, susținută de seriozitatea și implicarea de care dăm dovadă zi de zi în munca dedicată pe care o facem pentru dumneavoastră.

Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 22 Iun. 2024