Gratis

Agent imobiliar

Keller Williams Romania
10 poziții

Candidatul Ideal

Ești dornic(ă) să faci parte dintr-o companie imobiliară globală? Independența financiară este pentru tine un scop pentru următorii ani?

Ne dorim alături de noi parteneri de afaceri, persoane dinamice și determinate care își doresc profesionalism și performanță de la cariera lor în domeniul imobiliar! Îți oferim oportunitatea de a îți crea o carieră de succes în domeniul imobiliar, de a crește și a îți dezvolta propriul business.

Îți propunem un mediu de business flexibil și performant.
Multe zâmbete și emoții.
Câștiguri frumoase și responsabilitate.
Training și suport permanent.

Fie că ești la început de drum în domeniul imobiliar sau vrei să îți duci business-ul la următorul nivel, te așteptăm în echipa noastră!

Descrierea jobului

La Keller Williams totul este despre tine!
Suntem aici să facilităm creșterea afacerii tale prin modele și sisteme dovedite. Îți punem lа dispozițiе o oportunitatе cаre poаtе să facă o difеrență în cаștigurilе tаlе, în dеzvoltаreа tа și în viitorul tău. Avem cel mai bun sistem de comisionare (între 63% și 90%) și de venit pasiv.

Pentru candidatul ideal această poziție nu este un job, ci o oportunitate de a dezvolta un business in domeniul imobiliar!

Contactеаză-ne аstăzi pеntru a stabili când putem începe colaborarea!

Keller Williams este cea mai mare companie imobiliară din lume, având în prezent peste 1.050 de birouri la nivel mondial și peste 200 000 de agenți. Este cunoscută ca fiind cea mai inovativă companie, investind constant în tehnologie, și totodată compania nr. 1 în ceea ce privește programele de training oferite.
Pe piața din România activăm în prezent în București, Brașov, Cluj-Napoca, Sibiu, Iași și Craiova

Keller Williams este o companie construită de agenți pentru agenți. Aici nu este despre ceea ce îți oferă Keller Williams, ci este despre ceea ce devii în cadrul Keller Williams.

Misiunea noastră: Să construim cariere ce merită avute, afaceri ce merită deținute, vieți ce merită trăite, experiențe ce merită oferite și moșteniri ce merită să fie lăsate!

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024