Agent imobiliar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 - 3000 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Agentie Imobiliara cu experienta in domeniu,
  • Angajeaza agenti imobiliari cu sau fara experienta in domeniul imobiliar.
  • Conditii foarte avantajoase.
  • Abilitati de comunicare si vanzare
  • Permisul de conducere nu este obligatoriu

Descrierea jobului

  • Prospectarea pietei
  • Identificarea nevoilor clientilor pentru a le propune cele mai bune solutii
  • Identificarea propietatilor in vederea vanzarii sau inchirierii
Beneficii:
  • Sediul nostru se afla in zona centrala, usor accesibila - Bulevardul Unirii
  • Venituri avantajoase
  • Cursuri gratuite la sediul firmei

Publicitate intensiva pe urmatoare platforme :
Imobiliare .ro
Storia / Olx
teLajumate / Homezz
Publi24 / Romimo
Titirez
Wizmo
Site Propriu
Toate automa
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 1 iun. 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos