Agent Imobiliar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cum ar fi să atingi un alt nivel de câștig în businessul tău și să îți permiți să trăiești viața pe care ți-o dorești?
Cum ar fi să ai mai mult timp să petreci cu cei dragi, fără a fi afectat câștigul tău?
Cum ar fi să ai suportul necesar încât munca ta să fie mai ușoară?
Cum ar fi să ai oportunități de dezvoltare, indiferent de cât de sus țintești?
Cum ar fi să te alături unei companii cu peste 189.000 de agenți în înreaga lume, care au deja acces la toate acestea?

Căutăm profesioniști în domeniu, care nu și-au atins potențialul maxim și care sunt pregătiți să cucerească piața imobiliară alături dе cea mai dinamică companie din lume!
Căutăm parteneri dе afaceri, persoane cu spirit antreprenorial, care își doresc o carieră de succes în imobiliare.

Descrierea jobului

La ce te poți aștepta de la Keller Williams:
  • Cele mai bune programe de instruire pentru noi agenți imobiliari, precum și pentru profesioniști experimentați.
  • Un model de afaceri dovedit în întreaga lume, care vă arată specific cum să vă conduceți afacerea imobiliară în mod corect și profitabil
  • Sprijinul de care ai nevoie din partea leadershipului dedicat și al colegilor asociați
  • Cultura în care ești tratat ca parte din familie
  • Compensații competitive, oportunități de creștere și venituri pasive. Nu exista compensatie fixă!
Pentru candidatul ideal, această poziție nu este un job ci o oportunitate de a dezvolta un business in domeniul imobiliar , cаre poаtе să facă o difеrență în câștigurilе tаlе, în dеzvoltаreа tа și în viitorul tău.

Keller Williams este cea mai mare companie imobiliară din lume, având în prezent peste 1030 de birouri la nivel mondial, cu peste 190.000 de agenți. Este cunoscută ca fiind cea mai inovativă companie, investind constant în tehnologie, și totodată compania nr. 1 în ceea ce privește programele de training oferite.
Pe piața din România activăm în prezent în București, Brașov și Cluj-Napoca.
Keller Williams este o companie construită de agenți pentru agenți.
Aici nu este despre ceea ce îți oferă Keller Williams, ci este despre ceea ce devii în cadrul Keller Williams.

Our mission: To build CAREERS worth having, BUSINESSES worth owning, LIVES worth living, EXPERIENCES worth giving and LEGACIES worth leaving.

Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos