Agent imobiliar

Moon Capital - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Cunostinte avansate in domeniul vanzari - bun cunoscator al tehnicilor de vanzare si negociere.
  • Cunoasterea pietei imobiliare si a reglementarilor legislative in domeniul imobiliar.
  • Disponibilitatea pentru deplasari in afara Bucurestiului, proiectele noastre aflansu-se in Comarnic si Busteni
  • Foarte bune abilitati de operare PC: MS Office (Excel, Word, PowerPoint), canale social media, navigare internet.
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare, fluenta si corectitudine in exprimare.
  • Capacitate de organizare si de gestionare a timpului de lucru, precum si de prioritizare a sarciniilor.
  • Capacitate de a lucra eficient atat individual cat si in echipa.
  • Flexibilitate, atentie la detalii.

Descrierea jobului

  • Promovarea produselor imobiliare si a serviciilor de consultanta din portofoliul companiei alegand cele mai eficiente canale
  • Verificarea si clasificarea/ incadrarea lead-urilor in vederea ofertarii, a organizarii de vizionari si a prezentarii propriuzise a proprietalilor catre client
  • Colaborarea cu echipa de marketing si cu superiorul direct in vederea atragerii de noi clienti si a promovarii atractive a produselor deja existente.

Aflată în plină expansiune, Moon Capital este reprezentantă în momentul de față 5 entități care oferă servicii în domeniul imobiliar și turism. Printre proiectele dezvolatate se numără Moon Resort Bușteni, primul resort de casuțe mobile din Romania și Moon Village Comarnic.
Publicat 27 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos