Publicat 04 Iul 2019 | Reactualizat 03 Aug 2019 | Expiră 04 Aug 2019

Agent Imobiliar

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca iti plac vanzarile si iti doresti o cariera in domeniul imobiliar, este necesar sa faci primul pas, sa ne trimiti CV-ul tau. Vei avea parte de sustinere in dezvoltarea ta si ocazia de a invata de la colegi profesionisti.

Care este profilul unui Agent Imobiliar de succes?

  • Dornic de a interactiona cu oamenii
  • Deschis catre solutii, proactiv si pozitiv
  • Detinator de permis, categoria B
Cum recunoastem un viitor Agent Imobiliar?
  • Aspiratii de cariera pe termen lung
  • Dorinta de dezvoltare profesionala
  • Abilitati de planificare si organizare

Descrierea jobului

Activitatea ta:

  • Vei administra o baza de date cu oferte si clienti
  • Vei prezenta imobile clientilor companiei
  • Vei negocia ofertele imobiliare
La Inter Imobiliare ai tot ceea ce iti este necesar sa incepi, sa te dezvolti si sa performezi in domeniul imobiliar.
  • Te motivam prin bonusuri atractive si premii
  • Iti oferim suportul logistic necesar: masina, laptop, telefon, publicitate, brand
  • Cursuri de specialitate cu traineri interni si externi

Descrierea companiei

La Inter Imobiliare :

Satisfacţia clientului
este cel mai important bun tranzacţionat.
Un client mulţumit nu este o noţiune abstractă, este rezultatul unui sistem foarte bine pus la punct.

Instrumentele de marketing, investiţiile în publicitate cat şi pregătirea colegilor noştri, reprezintă elemente ce genereaza crestere in companie.

Un consultant profesionist este condiţie "sine-qua-non", pentru a reusi sa fii cel mai bun intr-o piata dinamica.

Expirat
Agent Imobiliar  -  Inter Imobiliare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles