Agent imobiliar - vanzari apartamente

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2000 - 2500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

CE NE DORIM DE LA VIITORUL BLITZER?
Sa fie orientat spre solutii si rezultate
Sa aiba dorinta sa isi descopere spiritul antreprenorial alaturi de o echipa dinamica
Sa fie pasionat de interactiunea cu oamenii
Sa fie ambitios si dornic de dezvoltare personala si profesionala
Sa detina permis de conducere

Descrierea jobului

DE CE BLITZ?
BLITZ a fost desemnata anul acesta " Agentia anului 2021"

Suntem o echipa de peste 350 de brokeri imobiliari

Avem peste 20 de birouri si francize deschise in toata tara

Peste 70 de angajati BLITZ din departamentele interne care ofera suport brokerilor nostri

Oferim cel mai dezvoltat program de educatie imobiliara acreditat - Blitz Camp- 120 zile de cursuri si training-uri de dezvoltare personala si profesionala

Oferim acces la toata baza de date de clienti BLITZ

Posibilitatea de dezvoltare si crestere in cadrul companiei- peste 40 absolventi Blitz Academy

Oportunitatea de a-ti desfasura activitatea intr-un mediu de lucru modern alaturi de o echipa tanara si dinamica

Flexibilitate in organizarea agendei zilnice

Blitz reprezinta de un deceniu pe piata imobiliara clujeana un reper in ce priveste calitatea si diversitatea serviciilor imobiliare, oferite printr-o retea extinsa de agenti imobiliari specializati, supusi continuu unor procese de crestere si dezvoltare profesionala.

Fiind cea mai importanta agentie imobiliara din Cluj, ne caracterizeaza orientarea spre nevoile fiecarui client, motiv pentru care ne diversificam si personalizam permanent gama de servicii integrate de consultanta imobiliara, astfel incat clientii nostri sa castige timp, sa depuna efort minim si sa primeasca cat mai mult posibil, inainte, in timpul si dupa finalizarea tranzactiei imobiliare.

Publicat 21 iul. 2022 Reactualizat 10 aug. 2022 Expiră 20 aug. 2022