Gratis

Agent Imobiliar Timisoara – Oferim cele mai bune % din Tm

PRIME CAPITAL ESTATE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana cu experienta in domeniul imobiliar.
Trebuie sa detina obligatoriu permis categoria B.
Cunostiintele pe calculator la un nivel minim sunt suficiente.

Descrierea jobului

Anuntul se adreseaza doar candidatilor cu un minim de experienta care inteleg modul de lucru si modul de comisionare (veniturile agentului)
Angajam 2 oameni pe pozitia de agenti vanzari imobiliare.
Oferim cele mai mari comisioane din oras.
Activitatea e mult simplificata de soft-urile pe care le folosim.
Se lucreaza intr-un mediu calm si placut.

Conditiile de angajare sunt:
- sa te poti deplasa singur la intalnirile cu clientii;
- sa ai abilitati de comunicare;
- sa poti lucra pe calculator in Word, Outlook, Excel, dar si Facebook, Instagram, etc.

Noi iti oferim:
- tot suportul tehnic de care ai nevoie;
- program de lucru flexibil, poti lipsi oricand ai nevoie;
- portofoliu de clienti foarte mare inca de la inceput;
- toate materialele de lucru (trepied, imprimanta, dosare, etc.);

Nu iti solicitam nici un cost pt training, birou sau altceva, intelegem ca vrei sa faci bani, nu sa cheltui !!!
Primesti de la noi tot suportul, toate materialele, un colectiv primitor, portofoliu de clienti, trebuie doar sa vrei.

Descrierea companiei

Sc Prime Capital Estate Srl

Venim in intampinarea clientilor atat cu consultanta tehnica si juridica pt a evita viciile ascunse la cumparare, cat si promovare profesionista si in colaborare cu cele mai mari agentii partenere din tara. Totodata, putem oferi clientilor si solutii bancare personalizate, nu ofertele standard oferite de banci, prin colaboratorul nostru, Kiwi Finance.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024