Publicat 24 Oct 2008 | Reactualizat 23 Nov 2008 | Expiră 24 Nov 2008

Agent Imobiliar - terenuri /Regim de Colaborare

confidential
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Agent imobiliar cu experienta, permis de conducere, masina proprie, organizat, bun cunoscator al zonei Constanta-Tulcea-Cernavoda-Calarasi, cu domiciliul in jud. Constanta.

Descrierea jobului

Agent imobiliar cu experienta in vanzare de terenuri, loturi mari in zonele Constanta-Tulcea-Cernavoda-Calarasi.

Gasirea de terenuri de dimensiuni specificate, obtinerea de avize necesare de la Primarie,etc;
Sa negocieze contracte de concesionare, etc.

Contract de colaborare cu durata nedeterminata, salariu fix plus comision care se va negocia la interviu

Descrierea companiei

Companie germana

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent Imobiliar - terenuri /Regim de Colaborare  -  confidential