Publicat 02 Apr 2019 | Expiră 03 Mai 2019

Agent imobiliar fara experienta

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Zoom Imobiliare isi mareste echipa!
Cautam coleg pentru postul de agent imobiliar.

Tu trebuie sa fii:
-punctual, organizat, respectuos, educat, pozitiv
-harnic, devotat, focusat, plin de viata, inteligent
-un bun negociator, un bun vanzator si un foarte bun comunicator
-aranjat, cu aspect fizic ingrijit (obligatoriu: tinuta business)

Abilitati de comunicare: abilitati de negociere, isi exprima ideile in mod deschis, asculta cu atentie, se exprima clar, vorbeste eficient, ofera feedback, abilitati de convingere si persuasiune, ofera solutii eficiente, aduna informatii, vorbeste in public.

Abiltati interpersonale: colaboreaza eficient cu alte persoane, persoana empatica, ofera sprijin, ii motiveaza pe ceilalti, coopereaza, intelege sentimentele celorlalti, isi asuma responsabilitatea, increzator in fortele proprii.

Abilitati organizationale: atent la detalii, coordonarea mai multor sarcini in acelasi timp, managementul proiectelor, respectarea termenelor limita, stabilirea de obiective, orientare spre rezultat, multitasking.

Descrierea jobului

​Ce trebuie sa faci:
-sa prospectezi piata imobiliara
-sa aduni oferte in portofoliu
-sa consiliezi clientii si sa le asculti activ nevoile
-sa inchiriezi/vinzi proprietati
-sa mentii o legatura politicoasa atat cu proprietarii cat si cu clientii

Noi iti oferim:
-training gratuit de vanzari
-suportul nostru pentru tot ceea ce inseamna relatie profesionala
-promovare gratuita a proprietatilor din portofoliul tau
-telefon/laptop de serviciu
-venituri substantiale, in functie de volumul de munca pe care o prestezi in cadrul companiei noastre
-bonusuri de performanta, de loialitate, de rezultate exceptionale
-conducere tanara, prietenoasa si o atmosfera placuta la locul de munca
-program de munca de luni pana vineri, weekend liber

Avantaje:
-experienta in domeniu sau cel putin in vanzari constituie un foarte mare avantaj
-masina personala

Agentia Zoom Imobiliare din Cluj-Napoca va pune la dispozitie anunturi imobiliare din intreg judetul Cluj dar si servicii complete de evaluari imobiliare, vanzari, cumparari si inchirieri de imobile.
Echipa noastra ofera in primul rand seriozitate dar si experienta in acest domeniu, iar relatiile cu clientii sunt primordiale pentru succesul companiei, dand dovada de respect si incredere reciproca.
Serviciile oferite, dar mai ales calitatea acestora reprezinta recomandarea companiei. De asemenea promovam principiile unei piete imobiliare ideale, bazata pe norme de conduita si o ridicata tinuta morala, profesionalism si etica in afaceri.

Toate aceste calitati fac parte din conceptul care a stat la baza crearii acestei companii, fapt pentru care suntem atenti la dorintele tale si ne dorim sa iti oferim tot ce e mai bun.

Prin munca, seriozitate si perseverenta am reusit sa pozitionam compania pe un trend crescator intr-un timp foarte scurt, ceea ce denota dorinta noastra de afirmare.
Ne caracterizeaza promtitudinea, respectul si profesionalismul, motiv pentru care reusim sa onoram chiar si cerintele celor mai exigenti clienti care ne trec pragul sau ne cer ajutorul deoarece alte agentii nu isi onoreaza promisiunile.

Asteptam CV-ul tau cu mare interes. Aplica acum!

Expirat
Agent imobiliar fara experienta  -  Zoom Imobiliare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles