AGENT IMOBILIAR cu sau fara experienta | KINGimobiliare.ro

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu 900 - 1800 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

// KING IMOBILIARE - Servicii profesionale in timp util !

Formare profesionala AGENT IMOBILIAR.
Cautam colegi noi cu sau fara experienta.

Asiguram castiguri din prima luna. Este o colaborare pe baza de comisionare, fara salariu de baza.

// Ce vei invata ?

- teamwork, colaborare intre colegi
- baze de date proprietati
- softuri proprietare cat si cele standard din industrie
- cold calling, leads fallowing
- negociere
- contracte
- optimizare anunturi
- bune practici

Descrierea jobului

// Ce calitati trebuie sa ai ?

- seriozitate, perseverenta, punctualitate.
- responsabilitate, eficienta, origanizare.
- orientare catre rezultate, pozitivitate, abilitati de comunicare.
- tinuta si aspect office (business) profesional si ingrijit.
- cunostinte minime pc

Descrierea companiei

// De ce KING IMOBILIARE ?

- leader in REAL ESTATE
- echipa tanara dar totusi cu experienta de peste 15 ani in industrie.
- suport constant in atingerea obiectivelor financiare
- locatie birou Ultracentral in PIATA UNIRII

Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos